Криптовалюти стають все більш популярними в світі, а з їх допомогою вже можна купити нерухомість, оплатити послуги і навіть навчання. У Верховній Раді зареєстрований перший законопроект, який впорядкує роботу з нею.

Про це повідомляє Politeka. У документі роз'яснюються такі терміни, як криптовалюта, криптовалютная біржа, блокчейн, майнер. Законопроект також містить пункт про стягнення податків з "добутої" криптовалюти. Але механізм цієї процедури не прописаний.

Згідно з документом, суб'єкт кріптовалютних операцій має право розпоряджатися своїми коштами як йому завгодно: міняти її на іншу криптовалюту, електронні гроші, гроші, товари, послуги і т. д.

Вона буде підпадати під ті ж норми, які застосовують до приватної власності. Транзакції з нею будуть проводить за правилами договорів міни. Але в той же час законопроект не присвоює криптовалюті статусу платіжного засобу.

Популярні новини зараз

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, студентам в Швейцарії пропонують оплачувати навчання, використовуючи криптовалюту.