Китайський виробник побутової техніки Midea планує випускати незвичайні електричні прилади. Вони допоможуть власникам "добувати" криптовалюту Bitcoin.

Про це повідомляє Coindesk. Компанія ще в 2016 році планувала запатентувати технологію, але втілювати її в життя взялася тільки зараз.

Виробник хоче оснастити електроніку власного виробництва спеціальними чіпами. Вони будуть "добувати" криптовалюту в фоновому режимі. Незабаром в кожному домі з'являться чайники, кондиціонери і телевізори, здатні заробляти додаткові доходи для власника.

Пристрої будуть віддалено підключатися до хмарного сервісу і направляти свою хеш-потужність на видобуток криптовалюти Цей процес не вплине на виконання основних функцій пристроїв. Техніка буде заробляти в мережі у вільний від основних завдань час.

Популярні новини зараз

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

"Така функція збільшить комерційну цінність побутової електроніки, яка зможе приносити власнику додатковий дохід", - описується процес в патентній заявці.

Так розробники хочуть, щоб власник техніки зміг повернути собі частину грошей, які витратив на її купівлю. Але система буде життєздатною тільки за умови того, що чіпи для "видобутку" криптовалюти не зрівняються в ціні з відеокартами для цих цілей.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Bitcoin не перестає бити свої ж рекорди курсу. Вартість криптовалюта вже перевалила за чотири тисячі доларів.