У мережі з'явилася інформація про другого водія, після зіткнення з яким Lexus протаранив натовп, спровокувавши смертельну дорожньо-транспортну пригоду.

Як повідомляє NewsRoom з посиланням на власні джерела, за кермом Volkswagen Touareg перебував місцевий підприємець Геннадій Дронов. 59-річний чоловік займається продажем тютюнових виробів і продуктів харчування, а також займається орендою житлових приміщень. До 2015 року додатково промишляв роздрібною торгівлею з лотків.

Трагедія в Харкові: розповідь очевидців


Трохи раніше представники Національної поліції повідомили, що чоловік в результаті аварії серйозних травм не отримав. Після події він залишився на місці і давав свідчення.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі назвали ім'я 20-річної мадам, яка влаштувала криваву аварію.

Популярні новини зараз
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Показати ще