Суд ухвалив посадити водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова, який фігурує в справі харківської трагедії, що забрала життя шістьох людей, на 42 години в СІЗО.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

На засіданні суду Дронов лаконічно заявив, що не вважає себе винним у підозрі слідства. Суддя винесла вирок через дві години.

За словами поліцейських, вони розраховують завершити розслідування цієї справи до кінця листопада. Всі матеріали, які будуть підготовлені за цей час, вирушать до суду.


Відео: Дронов впенений, що не порушував ПДР

Популярні новини зараз
Перекази з картки на картку різко впали: НБУ готує нові правила У Дніпрі підлітки два дні громили "Varus" та штурмували ТРЦ під російський реп із матами: "Жалюгідне видовище" Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: хто отримає більше вже у квітні
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", підозру за статтею 286 ч. 3 КК України про порушення правил дорожнього руху Дронову вручили, коли він перебував у приватній клініці. Там чоловік проходив лікування. Дронова підозрюють в перетині перехрестя на заборонний сигнал. Також, за версією слідства, водій зупинився за світлофором і не переконався у відсутності перешкоди на перехресті.

Звинувачення вважає, що Дронов повинен знаходиться в СІЗО разом з Оленою Зайцевою на время розслідування, тому що на волі він може повліяти на думку свідків.