Всього година знадобилася українським активістам, щоб адміністрація Facebook розблокувала сторінку скандально відомого художника Андрія Єрмоленка, якого відправили в бан за антиросійські роботи, зокрема, ключову роль зіграла серія робіт, приурочена скорому Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії.

Як тільки сторінка повернулася під контроль власника, він відразу подякував усім небайдужих за підтримку і пообіцяв незабаром випустити нову ілюстрацію.

Крім подяки, ілюстратор виклав на сторінку новий плакат. На ньому зображений президента Росії Володимир Путін навприсядки, під ним - гора з людських черепів. Художник домалював президенту фразу "Ви не можете мене зупинити, шмаркачі"."Ще раз хочу вам подякувати! І виставляю свій новий плакат! Круто, коли художника бояться так, що банять", - підписав пост Єрмоленко.Серія плакатів, що закликають до бойкоту Чемпіонату світу з футболу 2018 в Росії, почала активно поширюватися в соціальній мережі. Зокрема, художник провів паралелі між футбольними змаганнями і катастрофою пасажирського лайнера на Донбасі, за яким стоїть Росія.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що у мережі з'явилися фотографії листа до світових лідерів, які збираються відвідати Росію під час проведення Чемпіонату світу з футболу. Лист підписано багатьма видатними діячами культури, політиками і журналістами. Мета листа - звільнення Олега Сенцова. Відомо, що ув'язнений у в'язницю український кінорежисер Олег Сенцов, який чинив опір окупації свого рідного Криму в 2014 році, оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою її припинення є "визволення всіх українських політичних в'язнів, що перебувають на території Російської Федерації". На цей момент існує по меншій мірі 70 таких ув'язнених, і їх кількість збільшується щодня.