При будь-яких правопорушеннях з боку ромів потрібно звертатися до правоохоронних органів, але насильство по відношенню до етнічних груп неприпустимі: вони такі ж громадяни України, як і всі інші.

"Безумовно, такі речі неприпустимі, я хочу нагадати, що ми по-різному можемо ставитися до тієї чи іншої етнічної групи, і комусь може не подобатися як хтось виглядає, шумно поводиться, або спосіб життя, але ми повинні пам'ятати перш за все, що це люди, і це громадяни України, які користуються всіма правами", - заявив радник глави МВС Арсена Авакова Зорян Шкіряк, передає "Обозреватель".На скарги українців, що поліція нічого не робить для затримання ромів-правопорушників, чиновник відповів:

"У нас в соцмережах постійна зрада. В даній ситуації я підкреслюю, що якщо є правопорушення, треба йти в поліцію, а не говорити про те, що не піду в поліцію, тому що вони все одно нічого не роблять. Якщо за таким принципом діяти, то взагалі немає сенсу звертатися в правоохоронні органи, а потім від них щось вимагати".

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Цар-балкон у Києві довів містян до чортиків: "Квартирантам здає?"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще


Разом з тим радник міністра зізнався, що у нього є претензії до цієї етнічної групи.

"Мені як громадянину також не все подобається і в способі життя, і в діях тієї етнічної групи, і це правда, ми повинні про це чесно говорити. Безумовно, з їхнього боку час від часу є кримінальні злочини, але реагувати на них ми будемо безпосередньо за фактом", - заявив він.

При цьому радник міністра зазначив, що все-таки верховенство права має перемагати: якщо є кримінальний злочин з боку представника ромів, він повинен відповідати за всією суворістю українських законів.

"Тому я особисто закликаю всіх громадян, які страждають від дій тих чи інших осіб, заявляти в поліцію і давати можливість в рамках закону реагувати на ті чи інші правопорушення, тоді не буде виникати ніяких питань", - підсумував Шкіряк.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Києві на Русанівських садах почали підпалювати будинки, де роми цілими сім'ями жили протягом довгих років.