В мережі пишуть: «Bravo! В Італії так не зробили, зараз вони всі в шоці від «циганських селищ», але поїзд пішов. В Україні швидко відреагували. Молодці!».


«За кордоном вони набридли людям Люди вже змучилися від циганської банди Француз вже пару років тому вигнав циганву а новий італійський уряд хоче на їх поселення незаконні пригнати бульдозер і змести це сміття», — пишуть в мережі.

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

«Блін вони отримали вже живуть на Україні а не підкоряються законам української подивіться що вони роблять на вулицях в електричках і вокзалах. Гнати їх звідси», «Кияни не бити на сполох, а бити циган! Досить жувати соплі і чекати що хтось вирішить цю проблему! Ми у себе вдома, а вони небажані гості. Споконвіку на Русі такі «гості» отримували стусани під зад. Пора згадати славні традиції предків», «Бульдозерів мало, треба танки», — йдеться в коментарях.

Портал "Знай.uа" напоминат, що 21 квітня київські праворадикали влаштували рейд проти табору ромів, який розташувався в одному зі столичних парків".Ромів на Лисій горі більше немає. Вчора вони не виконали вимогу, лише частково покинувши територію табору в парку. Але після переконливих законних аргументів інші теж вирішили піти з забороненої території... Ми прибрали за ними майже весь сміття, демонтували намети і безпечно спалили», — повідомив один з учасників насильницького рейду Сергій Мазур.

За це голова київської поліції повідомляє от такі обесценивающие факти:
"Про Лису гору. Туди неодноразово виходили поліцейські з представниками служб у справах неповнолітніх. У цих таборах є діти, і їм не забезпечується достатньо умов, так що проводилася ця робота. Велика частина цих ромів приїхала на поминальні дні, і вони поїхали. Так, вони залишили після себе багато сміття, але це сміття спалили", — підкреслив Крищенко.
За словами Крищенка, до правоохоронних органів не надійшло жодної скарги на побої або насильство.

Тим часом у мережі також з'явилася фотографія жінки ромської на тлі свого колишнього будинку, яка тримає в руках сукню своєї дворічної доньки. Дівчинку вона дивом врятувала від пожежі. Їх будинок підпалили, коли вона і її двоє дочок знаходилися всередині. Жінок вибігла з будинку, залишивши свої заощадження і документи, щоб врятувати дітей і себе.