Генеральний директор аеропорту "Львів" Тетяна Романовська розповіла про програму знижок, якою користується авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України".

Про це повідомляє ЦТС.

За словами Романовської, МАУ отримують знижку у розмірі 80% по аеропортовим зборам на обслуговування кожного додаткового регулярного рейса. Влітку ця кількість сягає 80 рейсів на місяць, взимку - 60.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту та МАУ уклали договів щодо наземного обслуговування 1 січня 2014 року, згідно з яким і визначаються програми знижок.

Популярні новини зараз

Які продукти допомагають вилікувати пневмонію: у холодильнику у кожного

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

"18 травня 2016 року аеропорт "Львів" з метою стимулювання зростання перевезень прийняв Положення про знижені коефіцієнти до граничних ставок аеропортових зборів, послуг з наземного обслуговування повітряних суден і пасажирського обслуговування", - зазначила Романовська.

Аеропорт "Львів" пропонував МАУ внести зміни у договір, щоб відобразити зміни, але авікомпанія не зверталася з клопотанням про те, що хоче вибрати іншу програму знижок.

"МАУ користується значно вищою знижкою - у розмірі 70% (згідно з пунктом 3.5 Положень)! Прагнення МАУ отримати знижку в розмірі 50% замість 70% є як мінімум нелогічним", - додали в аеропорті "Львів".

Як повідомляв портал "Знай.ua", МАУ почали судитися з ірлнандським лоукостером Ryanair, аеропортом "Львів" та Міністерством інфраструктури.