Волонтери проекту People's Project розповіли історію про кулеметника Вадима, який після важкого вогнепального поранення, вирішив повернутись на фронт.

"Цієї осені, в розпал запеклого бою, Вадим вчергове припав до кулемета. Черга, ще і ще, ворожа бійниця замовкла, кулемет уже розжарився від вогню, аж от Вадим зойкає і валиться додолу. Побратими підхопили Вадима на руки – хлопець обм’як, з-під каски цебенять яскраві струмки червоної крові. Ворожий снайпер поцілив хлопця просто у голову: куля з СВД прошила каску бійця і влучила у склепіння черепа. Коли хлопця оглянув медик, виявилось, що надія є – куля проорала шкіру до кістки, проте сама голова залишилася цілою. Гелікоптером Вадима якнайшвидше доправили до шпиталю Мечникова у Дніпрі. Хлопцеві гіршало: подальше обстеження показало внутрішньочерепний крововилив, який спричинив потужний удар кулі об кістку. Після складної операції, трепанації черепа та видалення гематоми справи пішли на краще", - описують волонтери на офіційному сайті проекту.

Хлопцеві вдалось вижити, він пройшов курс реабілітації, одужав та перепочив. Після такої травми, з вогнепальним пораненням голови, Вадима звісно ж комісували з армійських лав за станом здоров’я.

"Думаєте, він погодився з таким рішенням і повернувся до мирного життя? Весь час, майже аж посьогодні, Вадим присвятив проходженню медичних комісій та поновленню в армійських лавах. Давалося це нелегко, після такої травми лікарі не поспішали давати добро. Інколи доходило навіть до лайки, Вадим вперто пробивав дорогу назад, до побратимів на фронт. І зрештою настирний і наполегливий хлопець переміг – десь з місяць тому він повернувся у одну з найгарячіших точок фронту", - розповіли волонтери.

Поки хлопець проходив реабілітацію, за власні заощадження він придбав новий потужний нічний приціл, спеціальної посиленої конструкції саме для кулемета. Вадим має чітке розуміння того, що з таким прицілом він зможе працювати набагато точніше та ефективніше.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік
Показати ще

"Та є і маленьке "але" – коштів трохи не вистачило, тож спеціального кріплення для прицілу на кулемет він поки не купив. І тут, ми думаємо, ми зможемо допомогти, адже кріплення вартує не так і дорого. Тому просимо долучатись до спільної ініціативи – ваші внески на проект "Оперативне реагування" допоможуть нам купити і кріплення для прицілу, і інше важливе та необхідне спорядження для наших бійців", - звернулись волонтери до українців.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", українські волонтери з Черкас і Києва створили безпілотник з унікальними характеристиками. Він отримав назву "Маргарита".