Існує думка, що сучасна молодь зараз далека від мистецтва, що їй ближче світ комп'ютерних ігор і гаджетів. Але навіть якщо це і так, то їм не чуже і почуття прекрасного. Про це можна судити з той великої кількості молодих людей, які днями відвідали відкриття художньої виставки «Обличчя».

Дорогу молодим

Сама виставка проходила у галереї «Трансформер» і являла собою експозицію з пари десятків картин.

«Ми спеціально виставили роботи саме молодих художників,- розповів Знай.иа директор виставки Віталій Адлерманн. – Цим ми хочемо показати, що і серед нашої молоді є великі таланти».

Про те, що картини дійсно являють собою художню цінність, говорить те, що багато з них вже продані.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

«Так, купили майже всі,- сказав Віталій. – Ось, наприклад, ця найдорожча картина називається «Мавка» і коштує півтори тисячі доларів».

Також він назвав деяких майстрів, представлених на виставці. Це молодий художник Дмитро Коваль, він був представлений чотирма картинами, Зоряна Петрів, вона виставила теж кілька робіт і багато іншіх молодих митців.

«Ми раді, що до нас прийшло так багато людей, - сказав Адлерманн. – Це означає, що нашим молодим людям близько мистецтво. І це ще більше мотивує і в майбутньому організовувати такі виставки художників-початківців».

Треба сказати, що дійсно гостей у цей вечір було дуже багато і нерідко доводилося виходити на вулицю, щоб не товпитися. Було цікаво спостерігати, як 20-річні хлопці та дівчата, під келих шампанського, міркували про тенденції сучасного мистецтва і метаморфози у живопису. Значить не одними гаджетами і айфонами живе молодь! А це не може не радувати.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Шотландії знайшли загублену картину Рубенса.