У неділю, 22 квітня, популярна криптовалюта біткоін майже досягла бажаної позначки 9 тисяч доларів. Так, за останню добу він зріс у ціні на 3,54% і склав 8 792,01 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 149,3 млрд доларів. Про це пише Mycrypter, посилаючись на торговельну біржу СoinМarketСap.

Курс криптовалют на сьогодні

У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу подорожчала на 2,60%. Її курс становить 602,99 доларів. Капіталізація Ethereum – 59,6 млрд доларів.

На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple -33,6 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта зменшився в ціні на -0,05% за повну добу. Курс кріптовалюти - 0,861172 доларів.

Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash став вище за минулу добу на 4,30% до 1 136,21 доларів. Тепер його капіталізація – 19,4 млрд. доларів.

У той же час EOS збільшився в ціні на 0,82% за добу і його курс на даний момент – 11,02 доларів. Капіталізація EOS – 8,8 млрд доларів.

Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 381,3 млрд доларів.

Дивіться відео про біткоін

Нагадаємо, Google повідомила, що планує блокувати будь розширення Chrome, які містять скрипти для майнінгу криптовалют.

У березні компанія заявила, що в червні стане блокувати пов'язану з криптовалютами рекламу. Таким же чином вчинила Facebook, а за нею в березні підтяглася і Twitter.

Тим не менш, заборони однією реклами Google мало. Наприклад, до недавнього часу в цифровий магазин можна було завантажувати розширення зі скриптами для майнінгу при задоволенні двох вимог: видобуток криптовалют повинна бути основним призначенням плагіна, а користувач повинен бути про це поінформований.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що ще в Україні не встигла з'явитися своя національна криптовалюта, а шахраї вже встигли її "підробити". Днями один із профільних ресурсів про криптовалюту повідомив, що НБУ нібито запустив проект на Blockchain — українську криптовалюту, яка отримала назву eUAH.