У четвер, 12 квітня, популярна криптовалюта біткоін стала трохи нижче позначки 7 тисяч доларів. Так, за останню добу він зріс у ціні на 1,04% і склав 6 914,41 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 117,3 млрд доларів. Про це пише Mycrypter, посилаючись на торговельну біржу СoinМarketСap.

Курс криптовалют на сьогодні

У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу подорожчала на 3,41%. Її курс становить 422,47 доларів. Капіталізація Ethereum – 41,7 млрд доларів.

На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 19,4 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта стала дорожче на 1,05% за повну добу. Курс кріптовалюти – 0,496537 доларів.

Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash став вище за минулу добу на 0,47% до 654,53 доларів. Тепер його капіталізація – 11,1 млрд. доларів.

У той же час Litecoin збільшився в ціні на 0,21% за добу і його курс на даний момент 114,78 доларів. Капіталізація Litecoin – 6,4 млрд доларів.

Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 270,3 млрд доларів.

Дивіться відео про біткоін

Як пояснили експерти, падіння курсу криптовалюти було викликано торговельною війною між США і Китаєм. Раніше стало відомо, що США ввели мито на поставку деяких китайських товарів. КНР не стали зволікати і зробили "дзеркальні" заходи.

Також експерти пов'язують падіння курсу з загальної нервозністю на ринку криптовалюти. Інвестори більше не бажають вкладати кошти в біткоіни, оскільки у світі до нього почали ставитися неоднозначно. У багатьох країнах перешкоджають проведенню різних ICO і обороту біткоіна, що позначається на активності учасників ринку.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що майнінг криптовалют — ресурсомісткий процес. Щоб з'ясувати, який сайт або розширення використовує ваш комп'ютер для видобутку криптовалют, скористайтеся вбудованим інструментом від Google. Ви переконаєтеся в цьому, коли зайдете на сайт з вбудованим веб-майнером. Комп'ютер почне гальмувати або перезавантажуватися через перегрів процесора. Інтуїція і диспетчер завдань Windows підказують, що майнінг відбувається через Chrome.