13 квітня курс біткоїна запам'ятається злетом із 6,75 тис. дол. до 8 тис. дол. На даний момент, це новий максимум для квітня. Про це повідомляють ЗМІ.

Із невідомих на момент публікації причин, курс біткоїна (BTC) злетів вгору за дуже короткий час. У процентному вираженні курс виріс більш ніж на 15%.

На момент написання курс продовжує зростати, досягаючи 8,039 тис. дол.

Альткоїни продемонстрували аналогічний сплеск зростання, демонструючи практично вертикальний підйом. Курс ефіру виріс на 10,19% до 461,19 дол., курс Ripple виріс на 11,48% до 0.55 дол., курс Bitcoin Cash додає 8,50% до 708 дол.

Для біткоїна дуже важливо утриматися вище 7,5 тис. дол. протягом наступних 24 годин, так як це може прокласти еталонній криптовалюті шлях до 9 тис. дол.

Відновлення до 9 тис. дол. перемкне весь ринок на оптимістичний лад щодо короткострокового тренда. Вже зараз монета EOS показала ознаки середньострокового відновлення, враховуючи, що курс EOS злетів більш ніж на 30%.

Раніше CCN повідомляв про інтерес великих інституціональних інвесторів до криптовалют, включаючи Джорджа Сороса, сім'ю Рокфеллерів і Ротшильдів.

Основна маса інвесторів скептично поставилася до новин про входження цих інвесторів на ринок у момент найбільш важкої корекції в його історії. Тим не менше, в перспективі інвестори кшталт Сороса схильні інвестувати великі суми грошей у момент найбільш важкого спаду з максимумів.

Нагадаємо, щоб з'ясувати, який сайт або розширення використовує ваш комп'ютер для видобутку криптовалют, скористайтеся вбудованим інструментом від Google.

Майнінг криптовалют — ресурсомісткий процес. Ви переконаєтеся в цьому, коли зайдете на сайт із вбудованим веб-майнером. Комп'ютер почне гальмувати або перезавантажуватися через перегрів процесора.

Крім того, Google повідомила, що планує блокувати будь-які розширення Chrome, що містять скрипти для майнінгу криптовалют.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", головна криптовалюта топить хом'яків.