У п'ятницю, 15 червня, курс криптовалюти Bitcoin, яка "пролетіла" повз трійки найкращих криптовалют в світі, після провалу на вихідних більше, ніж на півтисячі доларів, переходить до зростання. Про це повідомляють ЗМІ.

Біткоїн оцінюється в 6,483 тис. дол. за "монету". Торги криптовалюта почала на рівні 6,299 тис. дол.

Потім курс біткоїна перейшов до зростання, і на цей момент максимум за день становить 6,541 тис. дол. за "коїн".

Раніше криптовалютна біржа Coinrail повідомила про крадіжку значної суми альтернативних криптовалют (альткоїнів) у результаті кібератаки. Близько 70% цифрових активів Coinrail переведено в так званий "холодний" гаманець – носій, не підключений до Інтернету.

Нещодавно виконавчий директор криптобиржи BitMex Артур Хейс заявив телеканалу CNBC, що курс біткоїна повернеться до стрімкого зростання і перевершить попередній максимум, досягнутий у грудні 2017 року, перевищивши його більш ніж у два рази, підкоривши позначку у 50 тис. дол. за "монету".

Популярні новини зараз
Головне за ніч: небезпека для родин воїнів ЗСУ, українці масово повертаються з-за кордону, а окупанти здаються в полон Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Альтернативні криптовалюти, у відповідь на перехід курсу біткоїна до зростання також показали "плюс". Так, за даними CoinMarketCap, Ethereum за 24 години піднявся у вартості на 2,88% – до 489,65 дол., Ripple виріс на 3,07%, до 0,554 дол., а курс Bitcoin Cash показав "плюс" 3,5% і піднявся до 874,17 дол.

Капіталізація ринку криптовалют становить 280,8 млрд дол. На частку біткоїна припадає приблизно 39,8%. Капіталізація ринку біткоїна 14 червня – 111,6 млрд дол.

В Україні гряде легалізація криптовалют. Як заявив заступник голови Національного банку України (НБУ) Олег Чурий, підготовка концепції регулювання ринку криптовалют в Україні практично завершена. За його словами, регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Чурий підкреслив, що діяльність на ринку криптовалют буде ліцензуватися, а учасники ринку будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", головна криптовалюта опустилася нижче нікуди.