Курс біткоїна у суботу, 19 травня, просів нижче 8 тис. дол. Провідні альткоїни слідують за еталонною валютою, втрачаючи від 5% до 10%. Про це повідомляють ЗМІ.

У 2018 році на ринку відзначалися очікування зростання, але раз за разом ті чи інші фактори повертали ринок до зниження.

Зокрема, останні 2 тижні переважає тренд на зниження після трьох тижнів зростання і невдалої спроби BTC закріпитися вище 10 тис. дол.

Позитивний тон крипторинку початку тижня багато в чому пов'язаний із щорічною конференцією по криптовалютам Consensus, що проходить у Нью-Йорку. Тим не менш, представники бізнесу відзначають дуже високу волатильність криптовалют, яка фактично заважає їм ставати засобом для платежів.

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Це говорить про те, що крім перспектив блокчейна, про які говорить Стів Возняк та інші медійні персони, бізнесу потрібна стабільність і надійність. І до цих пір ринок буде схожий на поїзд, який штовхають самі пасажири.

Монета Zcash (ZEC) змогла утримати вибухове зростання початку тижня і торгується близько 350 дол., багато в чому завдяки підтримці братів Вінклвоссів, що поставили монету в один ряд за значимістю з Bitcoin (BTC).

Варто зазначити, що складність мережі Zcash практично відразу попрямувала до максимумів березня, що вказує на відсутність інших маркет-муверів у цей момент.

Нагадаємо, в Мережі з'явилася інформація про те, що Facebook всерйоз зайнялася розробкою власної криптовалюти. Компанія почала вивчення цього напряму близько року тому, проте тільки зараз створила команду, яка буде займатися цим питанням.

Якщо раніше в цьому напрямку працював усього один співробітник Facebook, то на цьому тижні набрана команда з 10 чоловік, які і займуться вивченням технології блокчейна. А очолить її віце-президент соцмережі, відповідальний за програму Messenger, Девід Маркус.

Крім того, китайська компанія Huawei веде переговори про ліцензування операційної системи, розробленої блокчейн-компанією Sirin Labs під назвою SIRIN OS, яка повинна працювати поряд з Android-системою від Alphabet Inc. На цей момент ведуться попередні переговори і ніяких угод поки не підписано.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", криптовалюта знову злетіла.