У суботу, 26 травня, курс криптовалюти Bitcoin продовжує падіння, впавши нижче позначки в 7,5 тис. дол. Про це свідчать дані CoinDesk.

Біткоїн у 7,435 тис. дол. за "монету". Торги криптовалюта почала на рівні 7,578 тис. дол., і на цей момент максимум за день складає 7,649 тис. дол. за "коїн".

Потім, приблизно через 40 хвилин після проходження максимуму за день, біткоїн стрімко впав, досягнувши позначки 7,4 тис. дол. за півгодини, і продовжує оновлювати мінімум.

Як відзначили аналітики, минулого тижня вартість криптовалют росла на тлі блокчейн-конференції Consensus і розуміння того, що американський регулятор не має наміру перешкоджати розвитку індустрії криптоактивів.

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Показати ще

Альтернативні криптовалюти, тим часом, показали незначне зростання. Так, за даними CoinMarketCap, Ethereum виріс у вартості на 0,63% – до 593,61 дол., Ripple додав 0,64%, піднявшись до 0,614 дол., а курс Bitcoin Cash показав "плюс" 0,57% і виріс до 1016,16 дол.

Капіталізація ринку криптовалют становить 331,1 млрд дол. На частку біткоїна припадає приблизно 38,3%. Капіталізація біткоїна 25 травня – 126,7 млрд дол. Як відомо, домінування Bitcoin на ринку криптовалют знижується з кожним роком.

Згідно з прогнозом, вартість Bitcoin на тижні може впасти до 7 тис. дол. – зазначається, що криптовалюта не здатна перевищити історичний максимум до тих пір, поки не буде оновлена інфраструктура біткоїна.

У свою чергу, виконавчий директор криптобіржи BitMex Артур Хейс заявив телеканалу CNBC, що курс біткоїна повернеться до стрімкого зростання і перевершить попередній максимум, досягнутий у грудні 2017 року, перевищивши його більш ніж у два рази, підкоривши позначку у 50 тис. дол. за "монету".

Нагадаємо, в Мережі з'явилася інформація про те, що Facebook всерйоз зайнявся розробкою власної криптовалюти. Компанія почала вивчення цього напряму близько року тому, проте тільки зараз створила команду, яка буде займатися цим питанням.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", хом'яки потрапили в смертельну пастку.