28 квітня курс біткоїна виріс і наблизився до 9,5 тис. дол. Про це свідчать дані порталу Coinmarketcap.

За останніми даними, курс біткоїна склав 9,368 тис. дол. (+6,06% за останні 24 години), курс криптовалюти Ethereum склав 680,12 дол. (+8,08%), курс Ripple — 0,858 дол. (+7,12%), Bitcoin Cash — 1,420 тис. дол. (+6,80%).

Капіталізація біткоїна до зазначеного часу склала 159,27 млрд дол., криптовалюти Ethereum — 67,39 млрд дол., Ripple — 33,59 млрд дол., Bitcoin Cash — 24,28 млрд дол. Загальна капіталізація ринку криптовалют склала 422,58 млрд дол.

Нагадаємо, щоб з'ясувати, який сайт або розширення використовує ваш комп'ютер для видобутку криптовалют, скористайтеся вбудованим інструментом від Google.

Популярні новини зараз

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Майнінг криптовалют — ресурсомісткий процес. Ви переконаєтеся в цьому, коли зайдете на сайт із вбудованим веб-майнером. Комп'ютер почне гальмувати або перезавантажуватися через перегрів процесора.

Інтуїція і диспетчер завдань Windows підказують, що майнінг відбувається через Chrome. Однак ви не зможете зрозуміти, де саме знаходиться майнер: на сайті або в розширенні браузера.

Крім того, Google повідомила, що планує блокувати будь-які розширення Chrome, які містять скрипти для майнінгу криптовалют.

У березні компанія заявила, що в червні стане блокувати пов'язану з криптовалютами рекламу. Таким же чином вчинила Facebook, а за нею в березні підтяглася і Twitter.

Тим не менш, заборони однієї реклами Google мало. Наприклад, до недавнього часу в цифровий магазин можна було завантажувати розширення зі скриптами для майнінгу при задоволенні двох вимог: видобуток криптовалют повинен бути основним призначенням плагіна, а користувач повинен бути про це поінформований.

Тепер Google вирішила повністю заборонити розширення для майнінгу, оскільки за останні кілька місяців кількість надбудов, які видобувають кріптовалюти без відома користувача, різко зросла. 90% усіх розширень, які розробники намагалися завантажити до магазину, були відхилені через невідповідність вимогам та правилам.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", криптовалюта невблаганно зростає.