Курс гривні може впасти до 30 за долар тільки до кінця 2018 року.

Про це сказав директор рейтингового агентства "Стандарт рейтинг" Андрій Нікітін ефірі радіостанції Голос столиці. За словами прем'єра Володимира Гройсмана, олебаніе курсу має абсолютно сезонний характер: в кінці року гривня зазвичай знецінюється, але в січні все стабілізується.

"Готівковий долар не дуже потрібен в сезон, коли у нас по суті будуть канікули, відпустки, новорічні свята, подарунки, тобто українці активно якраз починають витрачати гривню, тому що у нас все-таки гривня - національна валюта. Тут якісь протилежні тенденції. на нашу думку, десь за 5-7 днів до Нового року ця ситуація з ростом іноземної валюти все ж стабілізується. І деякі такі ознаки цього є. Вчора НБУ на 1 копійку зміцнив гривню, ну ось так от", - сказав експерт.

Він упевнений, що якщо ситуація на сировинних ринках буде збережена, то і гривня буде триматися в потрібному коридорі.

Популярні новини зараз

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

"Крім того, країна розширює міжнародне співробітництво з різними групами кредиторами МВФ, Європейський банк, Світовий банк, США, ЄС, Японія; точаться розмови про це так званий новий План Маршалла. Відповідно це все може сприяти все ж стабілізації економіки, досягнення макроекономічних орієнтирів по росту ВВП в 2018 році, так і зміст курсу національної валюти буде в коридорі тридцяти гривень, не більше", - впевнений Нікітін.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 26 грудня курс гривні мало змінився, але все ж це приносить мало радості простим українцям. В середньому на міжбанку долар можна купити за 28.100 гривень, а продати за 27.800.