Криптовалютная біржа Coinbase дозволила купувати і продавати валюту Bitcoin Cash. Внаслідок цього курс виріс настільки, що торги довелося призупинити. А так ж, це вплинуло на курс біткоіна , який впав на кілька тисяч доларів.

Що таке Bitcoin Cash

Bitcoin Cash - це криптовалюта, форк Біткойн, що відокремилася від нього. Розгалуження відбулося 1 серпня 2017. Після цього вона поступово зростала. І після того, як Coinbase дозволила проводити абсолютно всі можливі операції з нею, курс майже відразу ж виріс на 50% і досяг позначки 3.3 тисячі доларів. Незабаром на Coinbase і GDAX він торгувався вже за $8,5 тис., в той час як на інших біржах тримався на позначці $3,5 тис.

Це не кращим чином вплинуло на звичайний біткоін, який після того, як побив черговий рекорд, що тримався на позначці в 19 тисяч доларів, майже в мить опустився на 25% і був 14 тисяч. Трохи пізніше значення стабілізувався на позначці в 16.6.

Пора продавати біткоіни?

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

Напевно, це питання цікавить зараз багатьох. Адже за кілька хвилин падіння на 25% не на жарт налякало всіх. Тут потрібно зробити не найкращий прогноз. Падіння курсу биткоина співпало з повідомленням співзасновника і технічного директора ресурсу Bitcoin.com, одного з найбільших у світі сайтів про біткоини, Еміля Ольденбурга. Він сказав, що продав всі свої біткоіни , і припустив, що незабаром це зроблять всі його власники. Пояснив він це тим, що ринок біткоіна зовсім неліквідний, а сама валюта безглузда. За його словами, великою проблемою є висока ціна транзакції і час виконання замовлення при операціях з біткоіном . Деякі компанії майже кожен місяць підвищують розцінки на транзакції.

Варто інвестувати в Bitcoin Cash

Тут ситуація приблизно така ж, як і зі звичайним биткоином. Ольденбург пояснив, що це, мабуть, найризикованіша інвестиція, яку ви могли б зробити.

Дивіться: Співзасновник Bitcoin.com продав всі свої биткоины