У неділю, 1 квітня, курс валют залишається тим же, що був призначений Національним банком України (НБУ) в п'ятницю, 30 березня. Ці офіційні курси іноземних валют будуть діяти протягом вихідних днів.

Так курс гривні встановлено на рівні 26,54 гривень по відношенню до долара. Отже, "зелений" подорожчав на 4 копійки, в порівнянні з четвергом, 29 березня. Про це свідчать дані на офіційному сайті регулятора.

Дивіться курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

2654.3493 гривні за 100 доларів;

Популярні новини зараз

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

3270.4238 гривні за 100 євро;

4.5953 гривні за 10 рублів.

Так, у порівнянні з четвергом, 29 березня, долар за даними НБУ зріс в ціні на 4 копійки. При цьому курс євро подешевшав на 3 копійки, а курс російського рубля зріс на 1 копійку.

Нагадаємо, що на минулому тижні курс долара до гривні перейшов від зростання до падіння, і знизився на всіх сегментах валютного ринку на 0,3-1,1%. Такі дані надав старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара знизився з 26,35 грн до 26,27 грн. Середньозважений курс долара на міжбанку знизився з 26,44 грн до 26,31 грн. Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках знизилися за тиждень з 26,31/26,68 до 26,10/26,39.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що торги на міжбанку в п'ятницю почалися з середньозваженого курсу 26,35 гривні за долар, що на 19 копійок менше, ніж у четвер.

У другій половині дня долар ще більше втратив у ціні, тому міжбанк закрився за середньозваженим курсом 26,3 гривні за долар. 30 березня було зареєстровано 540 угод на 394 мільйони доларів.

"Коливання на міжбанку в досить широких діапазонах пояснюються валютними спекуляціями. Їх здійснюють банки, які мають первинну інформацію від НБУ. Що кожен день збирається чи не збирається робити регулятор на валютному ринку: буде виходити з інтервенціями чи ні, а якщо буде – то в яких обсягах. Власники банків, що володіють такою інформацією, спекулюють на курсі, заробляючи кожного торгового дня десятки мільйонів гривень", - каже голова Комітету економістів України Андрій Новак.