27 квітня Національний банк України (НБУ) встановив курс гривні на вихідні, 28-29 квітня, 1 травня. Так, у вівторок зміцнили гривню до 26,23 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

26,23 гривні за 100 доларів США;

31,91 гривні за 100 євро;

4,18 гривні за 10 російських рублів.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Таким чином, курс долара впав в ціні на 4 копійки, в порівнянні з показниками у четвер, 26 квітня. Крім того, курс євро став менше на 10 копійок. Вартість 10 російських рублів зменшилася на 7 копійок. Як відомо, російський рубль упав до рівня 2016 року після введення нових американських санкцій проти Росії.

Курс долара на міжбанку у продажу підвищився на 1,5 копійки - до 26,225 грн/дол, курс купівлі підвищився на 1 копійку до 26,19 грн/дол. Курс євро на продажу знизився на 22 копійки - до 31,68 грн/євро.

В обмінних пунктах України курс долара в продажу знизився на 7 копійок до 26,18 грн/дол, курс купівлі долара знизився на 6 копійок - до 25,92 гривень за долар. У порівнянні з минулими даними курс євро на продажу знизився на 19 копійок - до 32,01 гривень за євро.

Нагадаємо, щодня українців лякають курсом долара, який перетне всі психологічні межі. Втім, експерти дають досить підбадьорюючі прогнози, що вже зовсім скоро гривня таки дасть фору і займе значно вищі позиції. Що буде з доларом, українцям розповіли в деталях провідні економісти.

Будь-який ринок, в тому числі і валютний, залежить головним чином від двох показників - попиту і пропозиції. Чим більше в Україні валюти, тим дешевше вона коштує. Джерел поповнення валюти кілька: кредити, інвестиції, перекази заробітчан, експорт. Для прикладу, на руках в населення, за різними оцінками, від 25 до 100 млрд доларів.

Також раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що американська валюта почала повільний, але вірний процес подорожчання, і до грудня курс долара досягне 29,3 гривень, як закладено в програмі державної скарбниці.