Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс іноземної валюти на вихідні, 28-29 липня. Так, українську валюту послабили до 26,65 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Офіційний курс валют НБУ на 28 липня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2665.1412 гривні;

100 євро – 3122.4794 гривні;

10 російських рублів – 4.2339 гривні.

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Таким чином, курс долара, в порівнянні з показниками у середу, 26 липня, виріс у ціні на 2 копійки. Крім того, євро подорожчав на 10 копійок. Вартість 10 російських рублів зменшилася на 3 копійки.

Нагадаємо, до кінця літа українці можуть бути спокійними, так як в Україні, за словами експертів, не очікується істотних змін курсу долара до гривні. На переконання економічного експерта Максима Праздникова, курс американської валюти залишиться на позначці в 26-26,5 грн/$.

"Якщо ми говоримо до кінця літа, то тут навряд чи варто очікувати якихось істотних потрясінь або коливань. Тобто курс у районі 26-26,5 грн за долар – він бачиться більш-менш стабільним і не передбачається ніяких змін. Тобто вихід за межі 27 грн за долар не очікує на сьогоднішній день ніхто", - зазначає експерт.

Як повідомляв портал Знай.uа, Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.

Також портал Знай.uа писав, що в суботу, 28 липня та в неділю, 29 липня "Приватбанк" проведе регламентні роботи з технічним обладнанням і системами безпеки. У зв'язку з цим, українців попередили, що будуть спостерігатися збої у роботі з рахунками і терміналами банку. Основний комплекс робіт буде проведено в ніч на 29 липня. У банку вважають, що в цей період навантаження на сервіси будуть мінімальними.

При цьому в період з 01:00 до 05:00 29 липня очікуються короткочасні збої при деяких операціях фізичних та юридичних особах через системи електронного банкінгу та термінали самообслуговування.