Вже відомий офіційний курс іноземних валют Національного банку України (НБУ) на четвер, 30 серпня. Так, курс долара, в порівнянні з показниками у середу, 30 серпня, виріс – 28,11 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку 30 серпня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2811.6426 гривні;

100 євро – 3278.3753 гривні;

10 російських рублів – 4.1260 гривні.

Популярні новини зараз

Російська Кардашьян пограла грудьми в басейні, навіть бікіні не врятувало

У Львові в яму провалилася маршрутка з людьми - кричали і молилися

Пішов з життя легендарна зірка "Поле чудес", був серцем передачі

Пес привів додому бездомне кошеня, з крихітного звірятка вийшов кремезний красень

Показати ще

Так, долар, додав у ціні ще на 6 копійок. У той же час євро подешевшав на 6 копійок, а вартість російського рубля зі середи зменшилася на 4 копійки.

Міністерство фінансів України склало п'ять шокових економічних сценаріїв, до яких може призвести державний борг нашої країни. Дані сценарії відображаються на показниках боргу, негативно впливаючи на валові потреби у фінансуванні та обсяг державного боргу.

Про це свідчать дані "Стратегії управління державним боргом на 2018-2020 роки".

"З метою перевірки боргової стійкості України було розглянуто п'ять альтернативних стрес-сценаріїв", - йдеться в документі.

Перший сценарій передбачає девальвацію гривні на 20% протягом 2018 року в порівнянні з валютним курсом 30,1 грн/$. Тобто, це девальвація до 36 грн/$, що нижче, ніж очікувані НБУ 40 грн/$ у разі відмови від роботи з МВФ і падіння цін на експортні товари України. Бізнес очікує девальвацію до 28,63 грн/$, а S&P - до 29,5 грн/$.

Нагадаємо, що Національний банк України випустить монету номіналом 2 гривні, яка присвячена 100-річчю Таврійського Національного університету імені Вернадського.

Як повідомляв портал Знай.uа, Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.

Також портал Знай.uа писав, що вже восени гривня може подешевшати ще більше - до 29-29,5 грн/$ 1. Про це розповів економіст Максим Праздніков.