17 серпня Андрій Кузьменко, він же Кузьма міг святкувати свій 49 день народження. Але 2 роки тому трапилася трагічна аварія, яка забрала життя співака і кумира мільйонів. Незважаючи на це, пам'ять про Кузьму живе все ще, а творчість цієї людини надихає і радує. У річницю смерті Кузьми ми вирішили розповісти вам, про те як живе пам'ять про нього, і що було створено після трагедії, яка забрала його життя.

Пам'ятники Кузьмі

Дійсно, що може бути більш шанобливим, ніж пам'ятник. А в Кузьми їх відразу кілька. Перший, і мабуть найулюбленіший знаходиться в Луцьку на території рекреаційного комплексу "Сіті-парк". Там співак сидить на лавочці, як завжди, доброзичливий і відкритий. Тому бажаючих зробити фото зі скульптурою Кузьми завжди дуже багато.


Варто відзначити, що раніше цей пам'ятник був трохи не таким, і він не сподобався нікому. Ні жителям міста, ні фанатам, тому і з'явився новий.

А у Львові відкрили меморіальну дошку Андрія Кузьменка.

Крім цього, в Одесі з'явилася "Стіна Кузьми". Прекрасне пам'ятне місце музиканта.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Радіо Скрябіна

Навіть таке з'явилося. Тут фанати зможуть слухати не тільки музику улюбленого виконавця. Але і улюблені пісні самого Скрябіна. До речі, це радіо не обходиться і без дози гумору. В ефірі можна зустріти досить багато веселих, жартівливих вставок у вигляді псевдоспічів відомих осіб.

Книги Андрія Кузьменка

Звичайно, всі знають, що Скрябін був не тільки музикантом. Він займався величезною кількістю важливих справ. А ще й встигав писати. Деякі його книги і збірники віршів виходили ще за життя музиканта. А після смерті все написане ним стало ще популярнішим.
А першу дебютну книгу Кузьми "Я, Перемоги і Берлін" навіть зібралися екранізувати. Ця книга написана за реальними подіями. Як сам Кузьма (у книзі головний герой) і його друг подорожують по Німеччині на старенькій Перемозі.

Спогади про Скрябіна
Зараз про музиканта згадують на багатьох публічних заходах. Так, наприклад, Олександр Усик виходив на бій під пісню "Спи собі сама". А фронтмен "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук написав пісню про свого друга "Хто в небо летить".