У Києві невідомі пограбували квартиру керівника порталу "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського. На місці події працює поліція. Про це повідомив його адвокат Андрій Доманський.

Адвокат додав, що весь збиток фіксує поліція. А дружина журналіста пропагандистського ЗМІ додала, що житло було все перевернуто догори дном, а ящики висмикнуті з коренем.

"Я не думаю, що це був обшук, тому що обшук вже відбувся, всі місця подивилися, і тоді все пройшло досить акуратно", - стверджує дружина Вишинського Ірина.

Про подію жінка дізналася від адвоката Доманського, який скинув їй фотографії. Ірина стверджує, що сама була в квартирі півтора тижня тому, а після цього "в цілях безпеки поїхала в Росію".

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Показати ще

Раніше, 15 травня СБУ в Києві провела обшуки в офісі видання "РИА Новости Украина", в результаті яких затримали його директора Кирила Вишинського. Саме у нього були виявлені російські державні нагороди та паспорт громадянина РФ. На даний момент проти пропагандиста відкрито кримінальне провадження за статтею "Державна зрада".

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" рерівник російського інформагентства "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський не може вийти з українського громадянства в нинішніх обставинах – незважаючи на свою заяву про відмову від громадянства. Про це розповів прес-секретар Міграційної служби Сергій Гунько.

"Законодавство України передбачає процедуру виходу з українського громадянства. Але заяви особи недостатньо для того, щоб це мало якісь правові наслідки. Ця процедура згідно з законодавством передбачена виключно для громадян України, які постійно проживають на території іноземної держави", – зазначив Гунько.

Крім того, звернення про вихід з українського громадянства має бути іноземному дипломатичному установі, зазначив прес-секретар Міграційної служби.