Підозрюваний у нападі на співробітницю Херсонської міськради Катерина Гандзюк Микола Новіков, стверджує, що з 27 липня по 1 серпня він відпочивав з родиною і друзями на море біля села Більшовик в Херсонській області. За його словами, він був у наметі, на морі або в кафе і більше нікуди не ходив.

Також підозрюваний сказав, що з 27 липня по 1 серпня він відпочивав з родиною і друзями на море біля села Більшовик в Херсонській області. За його словами, він був у наметі, на морі або в кафе і більше нікуди не ходив.

Також адвокат Новікова сказав, що факт перебування його клієнта на відпочинку можуть підтвердити сім-вісім осіб. Він додав, що з Гандзюк Новиков не знайомий і "жодних стосунків з нею не було". При цьому і сама сестра Новікова Ірина Кодакова в суді заявила, що відпочивала з братом на море:

"27 липня ми поїхали у село Більшовик в наметове містечко "Карабас-Барабас", був мій брат Новіков Сергій, мій чоловік і мої діти Іван та Макар. Коли приїхали на море, місць не було. Було місце поруч з фургоном з машиною, свідок – Олександр, він бачив нас кожну хвилину. З 27 липня по 1 серпня ми були там. 31 липня ми прокинулися, попили каву, хтось купався, мій чоловік Іван і брат Микола пішли в кафе "Оболонь" і були там досить довго (півдня, сиділи відпочивали). Увечері ми смажили м'ясо, є відео, де Коля був присутній", – цитує Кодакову знайомий Гандзюк, юрист Маси Найєм, який також був присутній на засіданні.

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Раніше Знай.uа писав, що в Херсоні вранці, 31 липня, напали на відому активістку Катерину Гандзюк. Невідомий підстеріг її біля під'їзду будинку і хлюпнув в обличчя кислоту. Зараз постраждала жінка перебуває в лікарні під цілодобовою охороною. Правоохоронці тим часом спіймали підозрюваного і вже оголосили деякі результати слідства.

Зазначимо, як повідомив у своєму Twitter юрист Маси Найєм, активістці надали державну охорону за її проханням. Адже жінка переживає, що ті, хто хотів з нею розправитися, можуть і надалі переслідувати.

Нагадаємо, нещодавно українцям показали фоторобот нападника.