Столиця стоїть на порозі великих змін - Київрада розгляне питання про припинення договору з "Київенерго" про управління тепловими мережами міста.

Члени ради обговорять це питання на засіданні 18 травня.

"Хочу відзначити, що сьогодні ми маємо розглянути дуже важливе для Києва і його мешканців питання - проект рішення Київради про припинення угоди з "Київенерго", - анонсував мер Віталій Кличко.

На засіданні Київрада може прийняти документ, який визначає алгоритм подальших дій по розірванню угоди. Іншими словами - на яких умовах столиця попрощається із постачальником послуг, яким так незадоволені мешканці міста.

"Це, підкреслюю, перший крок до реального завершення угоди з "Київенерго" і до можливості міста управляти своїми енергетичними активами і потужностями. І цей крок ми маємо зробити", - заявив міський глава.

Популярні новини зараз

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Нагадаємо, теплові мережі, столична ТЕЦ і сміттєспалювальний завод "Енергія" знаходяться на балансі "Київенерго" з 27 вересня 2001 року.

72,4% акцій підприємства належить холдингу "ДТЕК", за яким стоїть олігарх Ринат Ахметов. Ще 25%+1 акцією володіє держава.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", "Київенерго" залишить без гарячої води два райони.