Киянка Дарія Попова розповіла дивну історію, яка трапилась кілька днів тому у центрі Києва в пішохідній частині Подолу.

За її словами, вона побачила, як четверо людей (двоє у формі, двоє у штатському) в грубій формі обшуковували молодого хлопця азіатської зовнішності.

"Люди в штатському раз у раз самі лізли йому в рюкзак. Хлопець був сильно наляканий і мало не плакав", - написала вона у своєму "Facebook".

"Через пару хвилин скандалу мені і іншим перехожим відповіли, що це нібито планова перевірка легальності перебування в Україні і хлопець нібито вчинив опір, коли його попросили пред'явив документи. Пізніше з'ясувалося, що документи його просили показати люди в штатському, і він відмовився. Я не знаю, які плани були у цих людей. Напевно хотіли збити грошей, а з огляду на те, як люди в штатському активно тицяли руки в рюкзак хлопцеві, вони могли б і що-небудь підкинути", - додала дівчина.

Вона уточнила, що виявився японцем, який в Україні перебуває за обміном. Хлопець був настільки наляканим, що попросив провести його під'їзду.

Популярні новини зараз

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

У коментарях висловили припущення, що жінка стала свідком операції правоохоронців "Мігрант".

 

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", українці все частіше їдуть працювати за кордон, сподіваючись, що отримають там перспективу і реальні прибутки. Проте насправді все може закінчитися інакше.

СохранитьСохранить