Українці все частіше їдуть працювати за кордон, сподіваючись, що отримають там перспективу і реальні прибутки. Проте насправді все може закінчитися інакше: обіцяних сум ніхто не бачить, умови життя жахають, а ризик "отримати на горіхи" від корінного населення (наприклад, як нещодавно сталося у Польщі) досить великий.

Відповідну думку на сторінці у Facebook висловив нардеп Сергій Шахов.

Політик упевнений: не варто шукати кращого життя в іншій країні, а потім нарікати на складне економічне становище на Батьківщині – звідки у бюджеті візьмуться гроші, коли талановиті та працьовиті люди масово відмовляються залишатися тут.

"Скільки разів я міг виїхати за кордон в останні 10 років? Як мінімум, стільки ж, скільки є днів у році, помножити на 10. Але ніколи не розумів, навіщо... Так, в нашій країні не все гаразд. Але ж у нас повно роботи для тих, хто хоче щось робити. Візьміть і знайдіть вільну нішу в Німеччині, Австрії або США. Зате в нашій країні кожна сфера зазнає колосальних можливостей для розвитку", - зазначив Шахов.

Нардеп не бачить нічого поганого в особистому виборі, адже ніхто не забороняє планувати своє майбутнє самостійно. Але шукати постійного місця проживання тільки там, де "тепліше", він вважає не зовсім доцільним. Особливо з огляду на те, що Україна тільки взяла курс на Європу.

Популярні новини зараз

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Показати ще

"Шукати місця потепліше і життя легше - особиста справа кожного. Але будь-яку успішну країну хтось побудував. Чи не час зробити те ж саме для України?" - підсумував він.

Слід відзначити, що, за даними фахівців Research & Branding Group, станом на початок літа поточного року близько 33% респондентів висловили бажання назавжди виїхати за кордон. Більша частина з них - не старші від 30 років.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українському заробітчанину дісталося від поляків.