У вівторок, 14 серпня, київське "Динамо" провело на "Олімпійському" матч-відповідь з празькою "Славією" за вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

Кияни обіграли гостей 2: 0 і вийшли у вирішальний раунд відбору до групового раунду Ліги Чемпіонів. Про це повыдомляє Знай.Спорт.

Напередодні гри головний тренер "Славії" Йіндржіх Трпішовскій заявив, що його команда буде просто ганяти "біло-синіх" по полю. Він сказав, що у команди був час проаналізувати гру "динамівців" в цілому і кожного футболіста окремо.

У свою чергу, головний тренер киян Олександр Хацкевич пообіцяв, що "біло-сині" будуть такими ж агресивними, як оси в Празі, які покусали і його самого і воротаря Бойка.

Нагадаємо, що перша гра в Чехії завершилася з рахунком 1:1. Тому чехам потрібно було атакувати. Але свій гол забили кияни.

На 11-й хвилині після відмінного навісу від українського плеймейкера Віктора Циганкова замкнув передачу словенський півзахисник Беньямін Вербич, який розпочав новий сезон дуже активно, забиваючи м'ячі майже в кожній грі Динамо.

У другому таймі, на 74-й хвилині, український форвард динамівців Артем Бесєдін реалізував вихід один на один і зробив рахунок 2:0. Матч так і завершився на користь київського клубу.