Київстар показав нові тарифи

поділитись
Кожен з тарифів відповідає потребам різних груп абонентів

Оператор мобільного зв’язку "Київстар" оприлюднив дві нові лінійки тарифних планів, що поширюються на контрактних абонентів та абонентів передплаченого зв’язку.

Як передає прес-служба компанії, для останніх тепер доступні тарифи "Безлім Розмови", "Безлім Соцмережі", "Безлім Відео" та "Максимальний Безлім". Представники "Київстар" підкреслюють: кожен з цих тарифів відповідає потребам різних груп абонентів.

"Максимальний Безлім"

Цей тариф є найдорожчим, він коштує 155 гривень. У пакет входить безлімітний мобільний 3G інтернет без обмеження швидкості і можливість користуватися всіма доступними в Україні сервісами без обмежень. У вартість тарифу включена друга SIM-карта.

"Безлім Відео"

Вартість тарифу – 95 гривень. Пакет укомплектований доступом до YouТube та дає змогу безкоштовно користуватися додатками Zvooq, Fonoteka, Megogo, Divan.TV і "Домашнє.ТБ" від "Київстар". Сюди ж входить послуга SIM-пара.

"Безлім Розмови" та "Безлім Соцмережі"

Пакети включають у себе безлімітні дзвінки в мережі, 500 Мб і 3000 Мб мобільного інтернету відповідно, хвилини для дзвінків на мережі інших мобільних операторів та нетарифікований доступ до соцмереж і низки освітніх сервісів.

Що стосується контрактних абонентів, то для них доступні п’ять тарифів: "Безлім", "Безлім Extra", "Безлім Silver", "Безлім Gold" і "Безлім Platinum".

"Безлім Extra" за 95 гривень надає клієнту безлімітний мобільний інтернет. Тариф дає абонентам можливість користуватися послугами одразу, оплачуючи їх у наступному місяці, планувати свої витрати і поповнювати рахунок частинами. У нього включене й пріоритетне обслуговування.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", слідчі ГПУ дозволили прослуховувати абонентів "Київстар".

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
"Київстар" таифи, безлім
У більшості областей вже відчули на собі всі складнощі перебоїв із водопостачанням
0
0
11:06 19.07.2018
Противник 17 разів відкривав вогонь по позиціях наших військ, в тому числі три рази з забороненого мінськими домовленостями озброєння
0
0
10:59 19.07.2018
Чому потерпіла відмовилася писати заяву - неясно
0
0
10:52 19.07.2018
Супрун назвала попередню причину отруєння дітей в таборі на Донеччині
0
0
10:37 19.07.2018
На фоні долара євровалюта дуже просіла
0
0
10:28 19.07.2018