У липні минулого року парламент прийняв закон, згідно з яким знижується ставка акцизу на ввезення автомобілів.

Такі умови діють до 2018 року. Згідно із законом тепер за автомобіль з двигуном до 1000 кубічних сантиметрів потрібно заплатити 0,102 євро, тоді як раніше - 1,09 до 1,44 євро за кожен сантиметр, пише mmr.net.ua.

Наприклад, акциз на машину з об'ємом двигуна 1000 кубічних сантиметри після прийняття закону становить 102 євро. Однак це стосується тільки авто відповідають стандарту євро-5. Це автомобілі не старше 2010 року. Крім того, існує умова, що таку машину купити можна тільки для себе. Перепродати є можливість тільки після покупки.

При схемі "на литовських номерах" - загрожує серйозний штраф і вилучення автомобіля. Без реєстрації можна їздити тільки п'ять днів, потім потрібно знову перетнути державний кордон. Щоб машину не забрали, її потрібно розмитнити.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українські судді стали все частіше приймати рішення про штрафи для водіїв, які їздять на авто з іноземною реєстрацією. Суми вражають: нерідко вони коливаються в межах від декількох тисяч до десятків мільйонів.

Популярні новини зараз

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Показати ще