У Миколаєві компанії ТОВ "Дельта-Ойл" доручили провести капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Флотській. Асфальт поклали поверх ґрунту, а за цю роботу фірма повинна отримати солідну суму.

Про це повідомив місцевий житель Олександр Іваненко в Facebook і опублікував фото процесу ремонту доріг. Робочі компанії просто висипали асфальт на землю і утрамбували. Раніше на цій ділянці не було твердого покриття і підрядник проклав дорогу, навіть не підготувавши основу.

У реєстрі системи електронних закупівель Prozorro зазначено, що капітальний ремонт виконувала компанії ТОВ "Дельта-Ойл" за договором з Адміністрацією Центрального району.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

За ремонт вулиці площею в 3191 квадратний метр компанії обіцяють заплатити 950 тисяч 45 гривень з бюджету міста Миколаєва. Цікаво те, що фірма отримала підряд без відкритого конкурсу. Адміністрація доручила їй ремонт на свій розсуд.

Власниками "Дельта-Ойл" зареєстровані Каленик Дмитро Олександрович і Чередник Марія Вікторівна. Остання - дочка Віктора Чередника, шість разів судимого 64-річного миколаївського бізнесмена, відомого на прізвисько "Тазик".

Глава Адміністрації Центрального району Миколаєва Олександр Береза ​​пообіцяв, що виконані роботи перевірять представники технагляду. Весь брак, за його словами, виправлятиме компанія за власні кошти.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Україні підрахували, скільки часу буде потрібно на відновлення всіх доріг країни.