Майже місяць на тимчасово окупованих територіях Донбасу відсутій нормальний мобільний зв'язок, оскільки запропонований російський аналог - це знущання над людьми. Жителі вже не витримують практично повної ізоляції і неможливість додзвонитися з першого разу. Зневірена пенсіонерка зі сльозами на очах звернулася до ватажка бойовиків Олександра Захарченка з проханням повернути на Донбас мобільний зв'язок.Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст Денис Казанський.

"Донецька пенсіонерка плаче і просить Захарченка увімкнути мобільний зв'язок. Дуже жаль на це дивитися. Але тепер вже нічого не поробиш. Машини часу не існує, і повернутися в 2014 рік не можна", - написав журналіст.


Популярні новини зараз
Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

При цьому він додав, що "якщо б така можливість була, навряд чи там би послухали. Як відомо, якби Захарченко не відключив МТС, це зробили б солдати НАТО"."Що за знущання над людьми? Будь ласка, товариш Захарченко. Зверніть увагу на це, на нас, на пенсіонерів. Ми хворі, ледь живі ходимо. У мене тиск. Два тижні ходжу, не можу дістати два талончики на "Фенікс". Як же бути, як же далі бути без зв'язку? Це, як без рук", - сказала жінка в своєму зверненні.


Донецкая пенсионерка плачет и просит Захарченко включить мобильную связь. Очень жалко на это смотреть. Но теперь уже ничего не поделаешь. Машины времени не существует, и вернуться в 2014 год нельзя. Да если бы такая возможность и была, вряд ли бы там послушали. Как известно, если бы Захарченко не отключил МТС, это сделали бы солдаты НАТО...

Posted by Денис Казанский on Thursday, 1 February 2018


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, хто заробляє на відключення Донбасу від українських операторів.