Легалізація зброї в Україні стикається з протидією з боку влади. Оскільки позитивне рішення у цьому питання знищить певні корупційні схеми, зникнуть певні напрямки бізнесу, а МВС втратить частину бюджетного фінансування.

Про це повідомив керівник Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін в ефірі програми DIDKOVSKY ON, за якою можна постійно слідкувати на Facebook-сторінці інформаційного порталу "Знай.ua". В бюджеті на 2018 рік закладена суму у 11 мільярдів гривень для МВС на ходи по боротьбі з незаконним обігом зброї.

"Мова йде про те, що громадяни України отримають право захищати себе в небезпечних ситуаціях. В результаті постає питання про скорочення кількості особового складу правоохоронних органів та їх фінансування", - пояснив Учайкін.

Він додав, що послуги на надання озброєної охорони має монопольне право лише МВС. В інших випадках приватним охоронцям купують нагородні "стволи" за десятки тисяч доларів.

Популярні новини зараз

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

Учайкін розповів, що легалізація зброї дозволить приватним охоронним фірмам надавати аналогічні послуги.

"Руйнується схема з наданням травматичними пістолетами, руйнується схема з монопольного надання послуг озброєної охорони, руйнується схема з боротьбою з нелегальним обігом зброї… Від того моменту (легалізації зброї – ред..) до вас в хату вже не зайдеш просто так. За вашими дверима не може бути нічого без вашої ж згоди, без рішення суду, без понятих й без адвоката", - пояснив він наслідки законного обігу зброї.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, керівник Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін розповів, чому українці виступають за легалізацію зброї в країні.