Легенда Голлівуду прогулявся по Будинку з химерами

поділитись
Він був здивований

Легендарний американський кінорежисер Девід Лінч відвідав київський Будинок з химерами, після зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

Відповідне відео оприлюднив глава країни в Facebookю

"Зустрівся з легендарним американським кінорежисером Девідом Лінчем. Він прибув до України для відкриття представництва благодійного Фонду. Фонд Лінча займається трансцендентальною медитацією, допомагає ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля. Подякував за рішення відкрити в Україні цей Фонд. Це важлива та символічна місія", – підписав Порошенко відео.


Відео: Девід Лінч відвідав Будинок з химерами


Судячи з кадрів, режисер культового серіалу "Твін Пікс" був вражений виглядом будівлі в стилі модерн, прикрашеною скульптурами, що зображають наземний та підводний тваринний світ, атрибути полювання та казкові істоти.

Варто відзначити, що Лінч двічі в день займається трансцендентальною медитацією по системі Махаріші Махеш Йоги з кінця 1970-х. Після 2002 року режисер повернувся до Каліфорнії зі стажування йоги у Флодропе і почав агітувати за перетворення світу на основі вчення Махаріші про "єдине поле".

У мережі навіть існує аудіокнига про техніку занурення в глибину свідомості, яку він випустив у 2006 році. Лінч розповів, як медитація допомагає йому в роботі над фільмами.

Як повідомляв портал "Знай.uа", новина про те, що Лінч відвідає Україну, розлетілася в другій половині жовтня 2017 року. Повідомлялося, що він буде брати участь у офіційному відкритті українського представництва David Lynch Foundation - всесвітньо відомого благодійного фонду. Його проект фінансує боротьбу з домашнім насильством, а також допомогу біженцям, ветеранам війни, бездомним та ув'язненим.

Автор матеріалу: 
Рагуткина Мария
Теги: 
Лінч, Київ, Порошенко, будинок, химери
Великі молодці поповнили базу Миротворця
0
0
17:07 20.02.2018
Обурюються люди з різних куточків світу
0
0
16:39 20.02.2018
Нападник вимагав, щоб українці покинули Польщу
0
0
16:33 20.02.2018
Всьому виною непроглядна корупція
0
0
16:21 20.02.2018
Особливу увагу в питаннях зайнятості Кабмін пропонує приділяти молодим
0
0
16:03 20.02.2018