Легендарний голлівудський режисер Девід Лінч займеться в Україні благодійністю. Знаменитість відкрив у Києві східно-європейське представництво свого благодійного фонду.

17 листопада, в Київському академічному драматичному театрі відбувся прес-брифінг, на якому американський кінорежисер Девід Лінч оголосив про офіційний старт роботи благодійної організації "Фонд Девіда Лінча в Східній Європі", - пише Clutch.

Головним завданням фонду є робота з людьми, які часто піддаються стресам. І організація лінча намагається допомогти людям побороти цей стан. Це відбувається завдяки так званій  трансцендентальної медитації.

"Я заснував цей фонд, щоб зробити світ кращим. Впевнений, щодіяльність нашого фонду в Україні допоможе принести людям щастя, натхнення і внутрішній спокій ", - сказав Лінч українцям.

Керівником "Фонду Девіда Лінча в Східній Європі" стала Ольга Дьякова, керуючий партнер агентства "O2PR", співзасновник українського fashion-бренда 2Moii "і глава громадської організації" SlowFood Kiev ".

Ольга Дьякова

Ольга впевнена, що цей спільний україно-американський проект – це перший крок на шляху до здорової, щасливої та креативної нації.

Дивіться про візит Девіда Лінча пв Україну

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", благодійна організація Девіда Лінча фінансує проекти, спрямовані на боротьбу з домашнім насильством, а також на допомогу біженцям, ветеранам війни, безпритульним і ув'язненим.