Відомий російський актор Леонід Ярмольник потрапив у базу сайту Миротворець.

Відомо, що актора внесли до реєстру за підтримку російської агресії проти України та антиукраїнську пропаганду.

Про це стало відомо завдяки повідомленням сайту "Миротворець".

Ярмольник потрапив в розділ Чистилище.

Популярні новини зараз

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Нагадаємо, раніше відомий російський актор і режисер Костянтин Райкін потрапив у список ворогів України. Про це повідомляється на сторінці центру "Миротворець" в Facebook, де зазначається, що Райкін "свідомо порушував державний кордон України з метою проникнення в окупований російськими загарбниками український Крим".

За даними "Миротворця", у серпні 2014 року Костянтин Райкін відвідував Крим і брав участь у зустрічі президента Росії Володимира Путіна з діячами культури. Зустріч була нібито присвячена "питань інтеграції "Республіки Крим" у культурний простір Російської Федерації".

Повідомляється, що переконливі докази відвідування Райкіним Криму були знайдені лише недавно, хоча він підозрювався в цьому ще з 2014 року.

"Ми не вносили його в Чистилище через відсутність будь-яких підтверджень його протиправної діяльності", - наголошується в заяві.

Також варто нагадати, що російський комік і співак Семен Слєпаков потрапив в базу злочинців українського центру "Миротворець". Артиста додали туди з-за виступу в окупованому Криму, про що свідчить анкета Слєпакова в розділі "Чистилище".

"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим. Незаконна концертна діяльність на території окупованого Криму", - сказано в причинах занесення коміка в базу "Миротворця".

Так, Семен виступив на відкритті ресторану "Simfero" в Сімферополі 17 березня 2018 року.

Як повідомляв портал "Знай.uа" російський співак Володимир Пресняков-молодший, який підтримує політику президента РФ Володимира Путіна і знаходиться в списках "Чистилища" українського центру "Миротворець", похвалився теплим прийомом у Києві.