Українських школярів навчатимуть за новою системою з застосуванням популярного конструктора LEGO. В рамках проекту "Нова українська школа" 100 навчальних закладів забезпечать новітньою методикою.

Про це домовились міністр освіти України Лілія Гриневич та директор The LEGO Foundation Джон Гудвин, - пише "Кореспондент".

Нова методика запрацює наступного 2018 року. Для перенавчання вчителів залучать тренерів компанії The LEGO.

За словами представників The LEGO, уже в другому півріччі діти в 100 пілотних школах отримають набори "Шість цеглинок". Ця методика навчання допомагає тренувати пам'ять, розвивати моторику та мислити творчо.

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Показати ще

"Ми дуже зацікавлені у співпраці, тому що дійсно хочемо змінити нашу школу та підхід до навчання. Перш за все, це стосується початкової школи, з якої в наступному навчальному році розпочнеться реформа і діти підуть до першого класу Нової української школи. Нам потрібно забезпечити її новим обладнанням і новими методиками, зокрема, навчання через гру, яка впроваджує в своїх проектах LEGO", - розповіла Гриневич.

Вчителі, які наступного року посадять за парти первачків, будуть перевчатися у два етапи. Для них запустять дистанційні курси, де вони зможуть опанувати методику навчання дітей через гру. А тренери безпосередньо у школах надаватимуть практичні тренінги.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Україна та Польща домовились про мову в навчальних закладах.