Український музикант, лідер групи "Тартак" Олександр Положинський розповів про зміни в Україні після Революції Гідності і назвав своє основне розчарування в країні.

Про це повідомляє видання "РБК - Україна". Своїм баченням співак поділився з журналістами.

"Мої розчарування почалися значно раніше - ще на Майдані. Я вже в якийсь момент зрозумів, що все йде не туди. На початку у мене ще була надія, що нам вдасться переламати ситуацію, зібрати критичну масу активних людей, щоб спрямувати Майдан дещо в інше русло", - сказав музикант.

"Але тоді я зрозумів, що мені це не вдається, що поки що я не бачу людей, які могли б допомогти мені це зробити або до яких я б міг приєднатися, щоб це зробити. Тому багато чого з того, що зараз відбувається в країні, для мене не може бути розчаруванням, я зрозумів, що де-то так і буде, вже раніше", - розповів Положинський.

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

"Якщо говорити про війну на Сході. Звичайно, я не міг передбачити точно, що і як буде відбуватися. Але, мені здається, я багато років знав, говорив і натякав на те, що рано чи пізно відкритого конфлікту з Росією нам не уникнути. Хоча зараз він не такий і відкритий, але для людей думаючих він цілком зрозумілий", - уточнив Олександр.

"Ці мої міркування ґрунтувалися зовсім не на тому, що я якийсь пророк, у мене дар передбачення. Це просто відлуння мого інтересу до історії України. Я бачив, що з моменту зародження державних зачатків того, що можна зараз назвати Росією, з тих пір, як вони з'явилися в нашій історії, вони нам спокою не давали і не пропускали жодного випадку, щоб якимось чином нам нашкодити", - зазначив музикант.

"Так що нічого дивного в цьому відношенні не відбувається. Щодо всього іншого, що відбувається всередині країни, тут навіть нема чому дивуватися, оскільки все йде вже у звичній, на жаль, для України спіралі", - вважає він.

Кліп групи "Тартак" "Стара школа" - відео:

Положинський також розповів про своє ставлення до проплачених мітингів. Він вважає, що почали маніпулювати людьми на вуличних протестах в Україні набагато раніше. "Це так чи інакше відбувалося і раніше. Проплачені мітинги не з'явилися в останні роки. Вони з'явилися дуже давно. Це просто інший варіант спекуляції. Зараз просто це набуло інші форми", - скаржився Олександр.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у Вірменії зараз відбувається революція на зразок останнього українського Майдану. Протестувальники блокували резиденцію прем'єр-міністра цієї країни. Кількість протестуючих вже сягає кількох тисяч осіб, і постійно збільшується.

В даний час в Єревані перекритий ряд центральних проспектів і вулиць. Місцеві студенти також приєдналися до повсталих. Люди протестують проти того, щоб колишній президент Серж Саргсян був висунутий на посаду прем'єра Вірменії.