Госпіталізовано вже 62 людини з харчовим отруєнням з двох сіл Вінницької області після святкування шкільних випускних вечорів. Про це повідомили в прес-службі ГУ Держпродспоживслужби.

"Станом на 27 червня 2018 року в інфекційному відділенні Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування і в Чечельницькій лікарні планового лікування знаходяться 62 особи, серед яких 23 дитини з ознаками гострої кишкової інфекції", - сказано в повідомленні відомства.

Службі вдалося з'ясувати, що всього у святкуванні випускних вечорів у Чечельницькому районі с. Бондурівка брали участь 68 осіб, а в селі Стратієвка – 85 осіб.

Повідомляється, що святкові вечері в цих двох селах проводилися в приміщеннях сільського будинку культури та будівлі школи. Однак для обох свят страви готувалися в кафе "Вербка" СТ "Вікторія-П" села Вербка Чечельницького району. Вони доставлялися до села Бондурівка і Стратієвка приватним транспортом власника зазначеного кафе без холодильного обладнання.

Крім того, з'ясувалося, що співробітники кафе були допущені до приготування їжі без пройденого в повному обсязі медичного огляду. Приміщення, де готувалася їжа, вимагають ремонту, а технологічного і холодового інвентарю просто недостатньо. Однак не проводилися дослідження питної води, на якій готувалися страви.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Фахівці на даний момент вже відібрали бактеріологічні лабораторні дослідження матеріалу від хворих осіб, працівників кафе "Вербка", також зібрані проби готових страв, питної води і змиви з об'єктів внутрішнього середовища кафе "Вербка".

Власниця кафе і директор Стратиевского НВК вже притягнуті до адміністративної відповідальності. Поліцією було відкрито кримінальне провадження за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь. Причетним до масових отруєнь порушникам загрожує обмеження волі строком до 3 років.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" полиция Миколаєва нарешті знайшла винуватця масового отруєння школярів. Інцидент стався 21 травня в Миколаївській загальноосвітній школі № 6.