Ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair відмовилася виходити на український ринок.

Своє рішення компанія оприлюднила через офіційний сайт. При цьому в повідомленні зазначається, що Україна відмовилася виконувати взяті на себе зобов'язання.

"Ryanair сьогодні оголошує, що скасовує свій запланований вхід в Україну після того, як київський аеропорт не виконав угоду, досягнуту в Міністерстві інфраструктури з посадовими особами аеропорту і нинішнім генеральним директором аеропорту паном Рябікиним в березні цього року", - вказується у відповіді компанії.

Сьогодні ж міністр інфраструктури Володимир Омелян також обурювався позицією керівництва аеропорту "Бориспіль", які пред'явили лоукостеру непомірні вимоги.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вимоги компанії Ryanair можуть завдати шкоди аеропроту "Бориспіль" в розмірі 2 млрд грн на рік.

Популярні новини зараз
Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще