Міністр інфраструктури Володимир Омелян не розуміє позицію керівництва аеропорту "Бориспіль", яке не хоче, щоб на український ринок прийшов лоукост Ryanair.

У Facebook міністр розкритикував позицію керівництва аеропорту. При цьому глава відомства не розуміє, чому керівництво підприємства не погоджується на надання міжнародному лоукосту пільгових умов.

Він наводить ряд норм, які повинні прояснити ситуацію:

"Є Указ президента, який чітко визначає завдання для Кабінету Міністрів України: збільшити кількість авіарейсів в аеропорти держав-членів Європейського Союзу, в тому числі із залученням авіаперевізників, які працюють за моделлю" лоу-кост", - написав міністр.

Також був документ від прем'єра Гройсмана, який доручив розробити програму із залученням лоукостів на український ринок.

Популярні новини зараз
Медик-герой рятував пораненого побратима на "Азовсталі", але загинув сам: поставив на ноги сотні військових Переодягнені актори в росії "виповзли" на сцену п'яні: подають "прекрасний" приклад дітям Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Міністерство, керуючись Указом президента і інтересами пасажирів, привертає найбільшого європейського лоу-кост перевізника в Україні. Але Бориспіль настільки унікальний аеропорт, 59 в Європі, замість того, щоб зробити це своєю перемогою, в тому числі і економічною, знаходить пояснення, чому для них Ryanair - загроза, а не вдача", - наводить черговий пункт міністр.

За його словами, міністерство знизило тарифи для всіх авіакомпаній. У їх числі опинилася і МАУ. Однак він не бачить, яку користь від цього отримує держава.

У наявності небажання деяких чиновників присутність Ryanair. "Так можна і сказати: ми не хочемо Ryanair, так аеропорт не зможе зробити три додаткові виходи на посадку, а також не зможе розширити зону отримання багажу для транзитних пасажирів", - написав Омелян.

Також не бачить він у цьому політичного тиску. Тому як всі вищі посади держави виступають за прихід лоукосту. Цього ж хочуть українці.

"Швидше за все, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україні. Що хотіли - те й отримали. Можна відкривати ще один офіс з підтримки інвестицій", - підсумував міністр.

Слова міністра щодо припинення співпраці, швидше за все, обгрунтовані. Оскільки Ryanair вже перестав продавати квитки з України.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як Бориспіль поскаржився на шкоду Ryanair.