Луганчани назвали винуватців перевороту

поділитись
У жителів міста свій погляд на те, що відбувається

Останні події в Луганську, де після конфлікту між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким та "екс-мінстром МВС ЛНР" Ігорем Корнетом з’явилися незрозумілі військові та бойова техніка, з точки зору місцевого населення – не що інше як спроба "ДНР" підгребти місто під себе.

Про це в коментарі "Обозревателю" заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олександр Бригинець.

Він не виключає ймовірності перевороту "з метою об'єднання" ЛНР "і" ДНР "в так звану Новоросію".

"Я тільки що розмовляв з людьми, які часто бувають в Луганську. За їхніми словами, там вважають так: "Донецькі завжди нас давили і зараз тиснуть. Луганськ вважають молодшим братом, і донецькі знову наводять свої порядки", - пояснив парламентарій.

Депутат також звернув увагу на той момент, що захоплення Донеччини і Луганщини відбувався за різними сценаріями. На його думку, кремлівські куратори добре розуміють менталітет жителів цих регіонів.

"Вони використовували вільний козацький дух, який є на Луганщині, при створенні проросійських козачих формувань. Велика частина їх лідерів заважають Плотницькому вибудувати в Луганську систему повного контролю", - пояснив він.

Дивіться: Що відбувається в Луганську?

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", за інформацією сепаратистських ЗМІ, Ігор Плотницький, його охорона та дружина, а також "голова адміністрації" знаходяться "в підвалі".

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
"ЛНР", "ДНР", Плотницький, переворот, "Новоросія"
Через десять років 45% українців не будуть отримати пенсію
0
0
08:17 19.03.2018
Лікарі кажуть, що пологи пройшли добре
0
0
04:29 19.03.2018
Активісти розібрали встановлену металеву конструкцію на Майдані
0
0
03:02 19.03.2018