Львів'яни занепокоєні санітарним станом у місті та побоюються сміттєвого колапсу. Дератизація, що проводиться в одному з найбільших культурних осередків країни, ситуацію не рятує. На сьогоднішній день на вулицях Львова накопичилося понад сім тисяч тонн відходів, які немає куди подіти.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної ситуації.

За словами Садового, місто потопає у смітті та ситуація близька до катастрофи, а в цьому він звинувачує владу країни та її бездіяльність. Мер Львова збирається їхати до столиці та просити допомоги у чиновників.

"Завтра я буду в Києві і своїми силами буду волати до здорового глузду. У місті надзвичайна ситуація. Є загроза надзвичайного стану. Якщо держава почне нарешті виконувати свої обов'язки, то все буде добре", - заявив Садовий.

За словами міського голови, Меморандум про співпрацю з місцевими адміністраціями, який ухвалили 21 квітня, не виконується. Цим документом передбачено приймати сміття зі Львова протягом двох років та вивозити 570 тонн відходів щодня. Проте через брак фінансування, на сьогодні вивозиться лише 80 тонн.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Нагадаємо, через пожежу та аварію на сміттєзвалищі у Грибовичах, де загинули робітники минулого року, полігон довелося закрити і тому Львів змушений возити сміття по всій країні, часто тонни відходів знаходять і в непристосованих для цього місцях.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" , правоохоронці затримали дві фури з львівським сміттям. Одну вантажівку вже встигли розвантажити у Макарівському районі.