У центрі Києва комунальники встановили підземні контейнери для сміття.

Про це повідомляє прес-служба міського голови.

На даний момент встановлено 50 контейнерів. У 2018 році їх кількість має збільшитися до тисячі. Контейнери оснащені електронними приладами, які можуть повідомляти про те, що контейнер повний, також є датчики пожежогасіння. Все система живиться від сонячних батарей. Ємність кожного бака 5 кв. м.

Зроблені контейнери в Україні.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що збір і вивіз столичного сміття, що входить в комунальні послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, можуть винести в окрему категорію. На таку ініціативу депутатів штовхнув ряд проблем, з якими стикаються комунальні підприємства. Наприклад, послуга не охоплює повною мірою збір та вивезення сміття в приватному секторі.

Популярні новини зараз
ЗСУ утилізували найкращого пілота росії: рік тому над Червоною площею, а тепер вирушає додому в пакеті Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії Коли можуть повернути окуповані території: американський генерал вселив надію
Показати ще