Безумовно киянам хочеться жити у красивих і приємних для ока дворах, ходити чистими та доглянутими вулицями, тому, коли до благоустрою міста не доходять руки у комунальників, за справу беруться самі жителі столиці.

Проте в деяких випадках краще б все залишалося, як було. Підбіркою фото з кращими зразками київського жлоб-дизайну від городян і комунальників поділився портал "Наш Київ".

Дитячий майданчик своїми руками

Чебурашка з каструль, гігантські кульбаби з пластикових пляшок, прикраси зі старих дисків — таке застосування кияни знайшли для непотребу. Все, що шкода було викинути, знесли на дитячий майданчик - господарський народ.

Побілені бордюри, дерева і стовпи

Популярні новини зараз
Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" "Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще

Білити декоративні дерева і малі архітектурні форми в Києві заборонено вже 11 років. Однак, комунальників це не зупиняє. Навряд чи хтось з них бачив відповідне рішення Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ або хоча б знає про його існування.

При цьому білять не всі, а лише обрані об'єкти. Часто побілений бордюр сусідить з недоторканим сірим.

Побілку стовбурів дерев пояснюють тим, що тварини і комахи можуть погризти кору, проте, як пояснити в такому випадку побілку стовпів — незрозуміло.

Покришки - наше все

Шини — найпопулярніший у місті будматеріал в спальних районах столиці. Вони стають і огорожею, і діжкою для рослин, й іграшками для дітей.

Творчість "Київзеленбуду"

"Київзеленбуд" взагалі вражає полярністю своїх шедеврів. Іноді у них виходять чудові квіткові композиції, а іноді хочеться сказати, що ти не з цієї країни.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua" раніше, звіт про роботу столичних комунальників насмішив киян.