Львівські співробітники СБУ викрили незаконне відчуження комунального майна.

Як повідомляє прес-служба СБУ, правоохоронці встановили, що місцевий підприємець незаконно переоформив на своє ім'я 100 квадратних метрів комунальної власності. Примітно, що дане приміщення повинне використовуватися як притулок для населення від засобів масового ураження в умовах надзвичайного стану.

За оцінкою експертів, ринкова вартість даного приміщення - близько 10 мільйонів гривень.

За фактом відкрито кримінальне провадження про ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вночі 27 квітня на трасі Львів - Рава-Руська копи затримали автомобіль Toyota, за кермом якого перебував 48-річний водій. Пізніше стало відомо, що водій - депутат обласної ради. Матеріали копи передали в суд і прокуратуру, щоб вони також оцінили дії медиків.

Популярні новини зараз
ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання
Показати ще