Найбільший віртуальний оператор LycaMobile з 24 липня почне діяти на території нашої країни. Представники компанії заявили про це на прес-конференції. LycaMobile буде працювати спільно з ТриМоб, який є дочірньою компанією Укртелекому, а якщо будуть проблеми з покриттям, то на допомогу прийде Vodafone. І зараз ми б хотіли розповісти докладніше про оператора, і про тарифи, які повинні з'явитися найближчим часом.

LycaMobile: яким чином працює оператор

LycaMobile – це віртуальний оператор, який володіє всіма необхідними параметрами для забезпечення якісними послугами клієнтів. Вони працюють на інфраструктурі своїх партнерів. В Україні це буде ТриМоб і Vodafone. І використовувати LycaMobile без роумінгу можна буде у 22 країнах, де на даний момент є їх мережа.
"Ми не будемо будувати в Україні свої магазини – будемо продавати свої продукти через партнерів. Домовимося з деякими магазинами, на яких будуть наші логотипи. У нас є п'ять-шість пропозицій з різними ціновими категоріями – залежно від того, що добре підходить для ринку. Продаж почнемо з SIM-карт протягом тижня", – повідомив директор оператора.
Найприємніше з цього всього, що абоненти LycaMobile будуть мати можливість дзвонити в будь-яку з 22 країн, де на даний момент є покриття оператора. Для цього потрібно буде всього лише поповнювати рахунок на 100грн кожен місяць.

LycaMobile: тарифи оператора

У перший час в Україні LycaMobile запропонує абонентам тільки 2 тарифних плани:
За 130 грн в місяць можна буде отримати 16гб трафіку інтернету на території України, 300 повідомлень і 300 хвилин на всі номери LycaMobile в будь-якій країні, де оператор працює.
І за 200 грн на місяць LycaMobile надасть вам 25 гігабайт трафіку, 500 хвилин і 500 повідомлень.

Популярні новини зараз

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Українці вимагають негайних перевиборів гімну країни: офіційний конкурс і оптимізм

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Показати ще

Так само, представники LycaMobile повідомили, що найближчим часом в Трімоб буде інвестовано 2 млн доларів, щоб забезпечити надійну роботу оператора в Україні. І в компанії прогнозують, що в перший рік у них буде близько 1 мільйона клієнтів по всій Україні.
Нагадаємо, що оператор LycaMobile оголосив про те, що почне обслуговувати клієнтів в Україні з 24 липня.