Адміністрація президента РФ отримала лист матері українського політв'язня, режисера Олега Сенцова про помилування сина, який голодує понад 80 днів.

Цю інформацію повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає пропагандистський ресурс Кремля ТАСС.

Пєсков не доповів ні про яку офіційну реакцію.

"Я знаю, що цей лист надходив у відповідний підрозділ Адміністрації президента, але поки я не готовий вам сказати про будь-якоу реакцію, - підкреслив він.

Крім того, прес-секретар Путіна заявив, що "за процедурою помилування передбачено необхідний за законодавством набір дій".

"Більше я вам сказати поки не можу", - підсумував Дмитро Пєсков.

Як відомо, ще 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ засудив його до 20 років суворого режиму. Сенцова утримують в колонії "Білий ведмідь" в російському Заполяр'ї.

Нагадаємо, що в прес-службі уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москальковой стверджують, що стан Сенцова "відносно стабільний".

Про це повідомив прес-секретар Москальковой Олексія Зловедова.

"Я вчора розмовляв з уповноваженим з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолієм Саком, він на моє прохання дзвонив лікаря, який спостерігає Олега Сенцова в колонії. За словами лікаря, стан відносно стабільний", - заявили в Москальковой.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов написав листа своїй сестрі Наталії Каплан, в якому підкреслив, що "кінець близький".

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова запропонувала Росії будь-які умови обміну українського політв'язня, незаконно утримується в російській в'язниці.